Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nemi betegségek szűrése hol?

Nemi betegségek szűrése hol?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni egy sima egyszerű vizsgálatra, tudtommal nincs semmi betegségem, de szeretnék egy szűrést, szóval ezt hol hogyan tehetem meg mik a lépések? Fiatal férfi.


Köszönöm az értelmes válaszokat:))


2017. ápr. 23. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A területi bőr és nemibeteg gondozóban meg lehet próbálni. Ha jól emlékszem, az ilyen szűrést nem támogatja a tb. Magán itt: [link]
2017. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászat vagy urológia, vagy magánlabor, vagy patikai tesztek - ill. ezek kombinációja.

Egy része fizetős.

Én 2015-ben csináltattam, itt írtam le a menetét: stdinfo.hupont.hu.

2017. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs panaszod, nem fognak szűrni
2017. ápr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3: Sajnos van ilyen orvosi hozzáállás is, ezért írtam meg a honlapomat - ez valószínűleg a finanszírozott vizsgálat elrendelése miatt van így.

De ha egy vizsgálatért fizetsz, akkor akkor az orvos a Te szolgáltatóddá lép elő, tehát nincs más főnöke, csak Te.

Egyébként az 1. hozzászóló által javasolt magánorvosi centrumok MINDEN PARTNERVÁLTÁSKOR ÉS GYEREKVÁLLALÁS ELŐTT javasolják a TELJES szűrést a honlapjukon. És egy egészségtudatos szexuális partner is ragaszkodik hozzá.

2017. ápr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ment a zöld kéz!
2017. ápr. 25. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!