Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van visszatérő felfázáso...

Miért van visszatérő felfázásom? Havonta akár 6x is. Van valaki, aki hasonló betegség miatt szenved?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, voltam már urulógusnál is, nőgyógyásznál is (eredményért a héten megyek vissza, de félek, hogy nem találja meg a bajom..)

Egy hónapban, akár 6-7x, vagy többször kezdem érezni a fájdalmat a nemi szervemnél, pisilés előtt elkezd fájni, aztan pisilés végén is nagyon fáj, utána pisilés után nem tudok magammal mit kezdeni, annyira fáj. Többször írtak fel antibiotikumot, egyszer se használt, urzinolt is szedtem, az se. Csak az idôre bízhatom, hogy elmúljon, pár óra, de mindig félve megyek pisilni...bár mostnában már van jele ha kezdődik...félek, hogy már most komoly bajok lehetnek. Szerintetek? Néha segít a kamilla tea, de csak ha megiszom. A meleg víz, kamillás víz, sós víz semmit nem érnek sajnos.



2017. ápr. 24. 00:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

pasid visszafertőz

amúgy napi 4-5 g (sic!) C-vitamin megoldja

2017. ápr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hogy erted, hogy visszafertoz? Neki soha semmi baja, semmi tunet. Ascorbin savat is iszom, es szedek tablrttas vitamint is. De semmi..
2017. ápr. 24. 00:49
 3/21 anonim ***** válasza:

Az összes lehetséges partneredet és az ő partnereiket is ki kell kezelni, addig nem szabad szexuálisan érintkezni, míg mindenkinek negatív lelete nem lesz.

És urológus vagy bőrgyógyász kezeljen titeket, a nőgyógyász nem orvos szellemiségében (a drága kezelésekre mennek és az elhúzódó betegségekre, engem meg is fertőztek a rendelőben).

2017. ápr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%

"Neki soha semmi baja, semmi tunet"


Az esetek 70%-ában tünetmentesek a nemi betegségek, férfiaknál az esetek 95%-ában, attól még fertőzött és fertőz is.

2017. ápr. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt gyakori felfázós betegsége, igaz nem ilyen sűrűn, de havonta előjött neki vagy egy évig. Rengeteget kell inni, napi min. 3 litert vagy ha tudsz akár 4-et is, közte sok meleg ital és tőzegáfonya tablettát szedni (ez egy filmréteget képez a hugycsövön amin nem tud megtelepedni a baci) és ahogy írták csomó c vitamin 5000-10000 g naponta, plusz ne ülj hideg padra, hideg vízbe, tartsd melegen a derekad mindig (lollee például). Van még 1-2 trükk neten, kinek mi használ, próbálkozz szerintem bátran mielőtt komolyabb szövődmény lenne, ez nem tréfa állapot amit leírtál. Jobbulást!!!
2017. ápr. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ajjaj, ha férfi volnál azt javasolnám hogy minden reggel és este igyál meg egy ne filteres csésze kis virágú füzike langyos teát és elmúlik egy csapásra de hogy nőknél jó volna e nem tudom.

Nekem ugyanez volt a probléma és már senki sem hitte el.Egy évig jártam miatta urológushoz, minden leletem negatív volt s már pszichológushoz akart küldeni az állatja. Főként reggel szúrt pisilés előtt nagyon és egy internetes beszélgetés után javasolta a füzikét utókezelésként egy független urológus doki és nagyon bevált. Elmúlt teljesen, de vigyázok azóta a derekamra.

2017. ápr. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Egyébként nem szedsz fogamzásgátlót? Mert akkor olyan, mintha állandó antibiotikum-kúrán lennél, és mellé probiotikumot kéne szedni.


Napi 2-3000 mg C-vitaminnál több nem tud emésztőrendszeren keresztül felszívódni.

2017. ápr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, pont az a lényeg, hogy annyi C-vitamint szedjen, hogy nagy része a húgyutakon át kiürüljön, az savasítja a vizeletet , amit a bacik nem szeretnek.
2017. ápr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#5 "csomó c vitamin 5000-10000 g"

Hát azért napi 5-10 kg C-vitamin sok lesz

2017. ápr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

8: Csak az a baj, hogy a gombák meg igen.:)

És egy nőnél - főleg antibiotikum vagy fg. hatására - elsősorban gombára szokás gyanakodni.

2017. ápr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!