Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végpélrepedés meggyógyulhat...

Végpélrepedés meggyógyulhat teljesen?

Figyelt kérdés

Végpélrepedésem van. Voltam orvosnál. 3 hete. Kaptam krémet. Azóta többször volt hogy el kezdett gyógyulni, de vissza is esett. Olyan hogy nagyon nagyon be van gyulladva is. Az orvos azt mondta hogy ezzel a kezeléssel elmúlik.

Másnak volt már ilyen? Mennyi idő alatt gyógyult be? Teljesen meggyógyul? Tehát lehet olyan az ánuszom mint a betegség előtt volt?


19 fiú vagyok. Köszönöm a válaszokat.



2017. ápr. 27. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos csak idiglenesen hozza rendbe a kenőcs, amint nehéz székleted lesz, vagy pl hasmenés, újra előjön.

Végleges gyógyulás érdekében menj proktológushoz.

2017. ápr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azóta mi a helyzet?
2017. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyar ota szenvedem vegbelreoedessel reparon kuo kenocs szart se ert nekem.1 2 hete jo lett alig faj mar ugy orulok naon hasznalt ezeket valtoztattam meg:etel elott meleg levest eszek.activia joghurt.szekeles elott 1 dulcolax kup fel es 5 10 15 p utan lazabban kijon kb mind


Max neha 3 p ig tom cdak bent tartani akk is kijon.ami a lenyeg szekeles utan Proktis M kup fel utana Proktis M kenocs . Napi 1 2 ster lehet ezt. Es meg napi 1 elektormos geppel kifacsart narancsle.kerulom a sok csokit. Es nem mondanam sokat iszom 1 2 litert de akk is jobb lett ha neha 1 2 litert se iszom.de igyal is.hidd el ezek ha nekem segitettek nyar ota szenvedem akk neked is Ezeket probaltad mar a proktis M?termekekekt?

2018. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!