Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy pánikbeteg vagyok?

Lehet hogy pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket amiben leírták a pánikbetegség tüneteit. Sok igaz volt rám is. Levegő utáni kapkodás, néha fejfájás és szédülés, menekülési késztetés, szapora szívverés, émelygés (inkább az hogy hol van hol nincs étvágyam), hőhullámok (volt amikor mindig 37,4 volt a hőmérsékletem hónapokig aztán 36,8 aztán más), és nyelési nehézségek vagy gombóc érzet a torokban. Lehetek pánikbeteg? A válaszokat előre is köszönöm!

13/L


2017. ápr. 29. 09:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg retenetesen félek attól hogy hányni fogok ( akkor beveszek 1 dedalont ha már kicsit is hányingerem van)
2017. ápr. 29. 09:07
 2/3 anonim válasza:
szia. a pánikbetegség eg ybebeszélt betegség. etől függetlenül valós szenvedéssel jár. átestem rajta. ne olvasgass ilyenekről, ha kezded rosszul érezni magad akkor emlékeztetsd magad arra hogy ez az egész csak a fejedben van és mivel az agy irányítja a tested ha bebeszéled magadnak akkor rosszul is leszel, viszont jóhír hogy ugyanígy meg is tudod nyugtatni magad és a szervezeted. végy egy mély levegőt és nyeld le. HA KELL EGY JÓ NAGY POHÁR VÍZZEL :) PRÓBÁLD meg elfelejteni magát a szót is. fókuszálj a jó dolgokra. és csak a jókra. ha egyedül érzed magad és mindenkit utálsz akkor is keresd meg benne a jót- pl.: egyedül vagyok mindenki utál = nem kel senki kedvében járnom per pillanat, tehát van időm magamra/kutyámra/macskámra/egyéb állatomra/tesómra akihez régóta egy szót se szóltam. írni. mindenki tud írni. nem feltétlenül egy könyvet de írhatsz egy mesét/ kitalált történetet szóljon bármiről... gyilkos zokniról vagy kedves anysról tökmindegy mindenkinek van fantáziája. tereld el A FIGYELMED. remélem segítettem. ha bármi kérdésed van nyugodtan írj üzit. :)
2017. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2017. szept. 4. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!