Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó hányinger, hasmenés...

Állandó hányinger, hasmenés mit jelenthet?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és sajnos egyre többször fordul elő, hogy hasmenésem van, illetve hányingerem, hasgörcsöm, és émelygek.. Ez úgy zajlik, hogy mindig előjön 1-2 napra, aztán elmúlik. Most múlt el a menstruációm, tehát terhes nem lehetek, és már a barátom előtt is voltak ilyen panaszaim. A gond az, hogy egyre sűrűbben jelentkezik. Ilyenkor képtelen vagyok iskolába is menni, az egész napomat tönkre teszi. A vérképemmel nem volt baj. Eddig azt hittem, hogy azért van, mert rengeteget stresszelek az iskola miatt, de most már nyaranta is vannak ilyen problémáim. Kihez forduljak? A házirovos csak vérvételre küldene el. A családunkban van refluxbeteg.

2017. ápr. 29. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet puszta IBS is vagy ételallergia.
2017. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba kivizsgalasra.. lehet etelallergoa vagy komolyabb baj is!!
2017. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!