Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az hogy speed/Spuri...

Niceszisz kérdése:

Miért van az hogy speed/Spuri használatakor eltelik x idő és magas a pulzusom de ha alkoholt iszok rá (pl palinka) lemegy a pulzus?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 30. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az alkohol nyugtató bódító hatású. Ezt nem is gondoltad volna mi?

És tudtad hogy ha nagyon részeg vagy de kiakarsz józanodni felszívsz egy két csikot és jobban leszel. Vagy ha spurizol nehezen rúgsz be ezt tudtad??

És azt tudtad hogy te vagy az aki a sütöport veszi mer fogadjunk a speed illatát sem ismered.

2017. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a speed stimuláns vagyis pörget az alkohol pedig depresszáns ami ellazít.
2017. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vesztor válasza:
100%
Haver, állj le a spurival! Tudom milyen én is toltam párszor és igen sajnos sikerült rászoknom, de már leraktam. :D
2017. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Téged mi motivált a leszokásra?
2017. máj. 8. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Az hogy kiestek a fogai vagy úgy néz ki mint egy szakadt gepárd 😅

Viccet félre téve havi egyszer kétszer buliba elmegy de hogy rendszeresen kerázzá azért az nagyon cink nmcsont és bőr leszel fogak nélkül.

2017. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!