Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan hogy valakinek...

Van olyan hogy valakinek kihullik a haja vitaminhiány miatt?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja nagyon elkezdett hullani a hajam. Alacsony a hemoglobinom, szedek vasat, vitaminkomplexet. Egyenlőre nincs változàs, ugyanúgy hullik. Orvoshoz nem voltam vele, olvastam, hogy a hoglobin miatt lehet. Kevès vizet is iszom, lehet ez is gond. Ezeken vàltoztatni szeretnèk. Ritkàn vasaltam, de minden hajmosàs utàn szàrítottam, heti 2x. Nem festett, piskoszszőke hajam van. Most teljesen el vagyok keseredve. Vègighúzom a hajamon a kezemet ès kb 10-15 szàl tuti kijön, kis fehèr vègèvel. Szinte felère megritkult a hajam... Mèg a babahajak is kihullanak nèha, itt elől, a homlokomnàl. Fèlek, hogy teljesen megkopaszodom... Lètezik ilyen?
2017. ápr. 30. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Okosabb lenne elmenni orvoshoz és nem tippelgetni.
2017. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném ,hogy ez vitaminhiány lenne! Menj el orvoshoz az a biztos!
2017. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vitaminhiánytól maximum megritkul, de teljesen nem hullik ki. Sajnos ha egyszer elkezdődött a folyamat, akkor minimum két hónap, mire változást fogsz látni, ha valóban vitaminhiánytól van.

Nekem volt, hogy hajmosáskor maroknyi pakk jött ki. :( Egyszer mikor nagyon stresszes és magam alatt voltam, mert elvesztettem egy családtagot, egyszer meg volt egy lappangó vírusfertőzésem, és pár hét múlva kijött rajtam a mononukleózis.

De okozhatja hormonális probléma, gyulladásos góc a szervezetben.

2017. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad mindenképp. Én is vashiányos vagyok, okoz bizonyos mértékű hajhullást, de nem annyira durván, csak ha nagy mennyiségű a hiány, de akkor már nagyon rosszul lennél (pl szédülés, ájulás érzet ilyenek). Nekem akkor hullot CSOMÓKBAN, és nem viccelek konkrét hajcsomók voltak a lefolyóban, mikor a bölcsesség fogam elkezdett nőni és belenőtt az előtte lévő koronába a másik fogamon. Miután kihúzták megszűnt a hajhullás.
2017. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!