Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Még ilyen fajta rosszul létem...

Még ilyen fajta rosszul létem nem volt, valakinek hasonló tünet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az egész kedden kezdőtött. Munkából hazaérve, ez este volt, igen éhes voltam és sültkrumplit kis zöldség darabkákkal ettem, este 21 kor. Nagy étvággyal jól esett. Na igen ám de rá 1 órára kezdtem rosszul lenni.

Olyan alhasi diszkomfort érzés, pufadtam is, büföghetnékem is volt de mégsem tudtam, picit a torkomba vissza-vissza jött a "sav?". Végül elaludtam. Másnap nagyon rosszul voltam. Egész nap ez a diszkomfort érzés, hányingerem nem volt, ha ételre gondoltam akkor sem, de nagyon gyenge, nagyon nagyon rossz közérzet, nem leltem helyem. Estére valamelyest jobban lettem.


Másnap a munkában nem vettem észre magamon hogy annyira rosszul lennék.


Na de a következő nap reggelén rögtön ébredés után megettem egy croasant cappyvel, és visszafeküdtem még aludni (egy cataflam-ot is bevettem - ezt a fogam miatt). Mikor felébredtem már rosszul voltam. Megint a nagyon rossz közérzet, hidegrázás (is), sápadság (lefehéredés), már-már ilyen össze esős állapot. Hasam egész nap talán ha egyszer egy kis időre ilyesztett rám (görcsnek hívható tünettel) de rövid ideig tartott. AZtán egész nap diszkomfort érzés gyengeséggel....és a felsorolt tünetek, inkább alhasból jövő rossz...nem is tudom körbe írni mi. Fizikailag nem mondanám fájdalomnak de ...diszkomfort-talán ez a legjobb szó rá.

Székletem inkább vegyesnek mondanám. Hol hig hol szilárdabb.


Ez mi lehet szerintetek? sajnos most nincs orvos, majd csak szerdán tudok menni. Volt már valakinek hasonló panasza?


2017. máj. 1. 02:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyengeség, hidegrázás, lázad volt? Borzalmas rossz.

Nálunk a családban ment keresztül egy makacs vírusos járvány ezekkel a tünetekkel.

2017. máj. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyengeség, hidegrázás, lázad volt...? Borzalmas rossz.

Nálunk a családban ment keresztül egy makacs vírusos járvány ezekkel a tünetekkel. Kb.1 hét alatt heverte ki a feleségem.

2017. máj. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lázam nincs, nem volt.
2017. máj. 1. 06:29
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, csak azt gondolom hogy ha ez lenne akkor nem lenne megszakítás. Tehát hogy egy nap rosszul lét után egy jó nap. Aztán következő nap ismét rosszul lét.
2017. máj. 1. 06:30
 5/5 anonim ***** válasza:
A kedd esti refluxos tünetnek tűnik, a továbbiak az bármi lehet,majd a kivizsgálás után többet tudsz.
2017. máj. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!