Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta tartó gyomorfájásra...

Napok óta tartó gyomorfájásra valakinek valamilyen praktika vagy gyógyszer ami segít?

Figyelt kérdés

Péntek éjszaka kezdődött a borzalmas gyomorfájás. Akkor hajnalban hánytam is 2x, majd szombat reggelre lázas lettem. Persze az ünnep miatt orvos nem volt, de tegnapra már jobban lettem, így ma eljöttem dolgozni. Viszont ma is nagyon fáj a gyomrom, orvoshoz már nem tudok menni ma. Valakinek valami gyógyszer vagy bármi ami segíthetne hogy legalább enyhüljön a fájdalom? Semmi nem használ. Görcsoldó sem.

N


2017. máj. 2. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem az orvosnál kezdted a mai napot? Ki tudja mi lehet.

Gyomorhurut, gyomorfekély, stb stb..azoknak van ilyen tünete. Vagy valami vírus.

Inkább orvoshoz menj ha nem akarsz még ennél is nagyobb gondot, minthogy megoldod fájdalomcsillapítóval.

De ha neked ez egyszerűbb akkor kipróbálhatod akár az össze fájdalomcsillapítót. Mi se fogjuk tudni neked pont melyik fog hatni.

2017. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Leírtam érthetően hogy tegnap megszűnt a gyomorfájás ezért ma eljöttem dolgozni. De ma 11 körül újra elkezdett fájni.

Én is vírusra gyanakszok mert se hányni nem szoktam, láz, gyomorfájás meg szinte sosem fordul elő nálam.

De köszönöm a kioktató hangnemet, sokat segített!

2017. máj. 2. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Képzeld el nekem ugyanez szokott lenni hányingerrel, öklendezéssel de hányás nélkül és nekem van baj a gyomrommal. De te tudod. Na szia.
2017. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs hányingerem és nem öklendezek..

Mindössze annyit kértem ha valakinek van tippje hogy estére mit vegyek be mert értelemszerűen nem tudok este orvoshoz menni, az írjon. Nem kioktatást vártam és nem is rossz szándékból írtam ki a kérdést. Szia!

2017. máj. 2. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!