Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kicsinál ez a betegség. Mit...

Kicsinál ez a betegség. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
hasmenésem van.de ez nem ilyen egyszerű mint máskor. már szinte minden kijött belőlem de még közbe ilyenkor is kell wc-z nem. levagyok gyengűlve és enni nem akarok és nincs is étvágyam . max vizet tudok inni. mit tudok ez ellen csinálni?

2017. máj. 5. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
..ez valami vírusos, ugye? hát, igyál rengeteget..ha nem javul holnap irány a doki!! nehogy kiszáradj!!
2017. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért rengeteget ne igyál, mert az is kijön ilyenkor, széntabletta nagy mennyiségben és türelem, jobb lesz
2017. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja igen, csak apránként igyál, de ne keveset, a cukros víz hányingert okoz..! hígított gyümilevek, tea cukor nélkül.

De ez elég veszélyes ám ha alul-felül jön, a Rota-vírus csinál ilyet én is átéltem amikor a vécén ülve is hánytam. már elnézést :D

Jobbulást!! azért ennek fél-egy nap alatt el kéne múlnia..!

2017. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Széntablettát és normaflor-t vegyél be, de ne egy időben, legalább két óra különbséggel. Enni pedig főtt krumplit és pirítóst egyél. Ja és gondoskodj a megfelelő sóbevitelről, mert ienkor a szervezet ionháztartása is felborul.
2017. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!