Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet vagy mi ez?

Ez mitől lehet vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Hobbi szinten súlyt emelek,szedek magne b6-ot és concor 5mg tablettát napi 1-et.De nyugalomba rám jön ilyen fura érzés hogy a hasam felső részén ahol ha jól a hasi aorta megy ott bedobban a szívem,nem olyan erősen,olyan érzés mintha megilyednék,ilyenkor megnézem csuklon a pulzusom ami normális ütemű és normális az értéke is (60-80)de olyat érzek mintha néha néha 1-et nem dobbanna aztán megy tovább.fáél éve voltam kardiológián,ekg,szívultrahang.annyit mondtak vannak lapos és negatív T hullámok és enyhe sport szív,szedjem a magne b6-ot meg ezt a concort.elég stresszes az életem,aggodók mindenen,hirtelen felkapom sajnos a vizet szinte bármin és még sajnos cigizek is,kb 10 szál naponta.valami szívbetegségem van vagy mi lehet ez?akkor a kardiológus miért csak ennyit mondott amit írtam?

#szívbeteg-lennék?
2017. máj. 9. 07:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!