Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj a légcsövem?

Mitől fáj a légcsövem?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve, 2 hetente egyszer elkezd fájni a légcsövem, a tüdő környékén. Sokszor éjszaka, arra kelek fel, hogy egyre erőseben elkezd fájni, de van hogy nappal is, de az ritkább. Ha iszok egy pohár vizet akkor kb 1-2 percre rá el is múlik.

Nem dohányzom, nem iszok, úgyhogy ezek kizárva.

18F



2017. máj. 14. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
gyulladás, parazita, daganat. Egy alapos kivizsgálás kimutatja hogy a 3 közül melyik, sőt lehet hogy egyik se. Már egy vérvétel segiti a kezelő orvost hogy melyik irányba induljon el a vizsgálat, ugyanis ilyenkor megváltozhat a vérkép. szoval először egy háziorvost ajánlanék. Elküld vérvételre meg tüdő röntgenre, vagy CT-re. Ha ilyen régóta tart akkor mihamarabb mert komoly problémákat is jelezhet.
2017. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reflux is lehet, nekem attól fájt a légcsövem, igaz nekem a nyakamnál.
2017. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehetséges hogy Reflux.

Rákerestem, és én tényleg rengeteget eszek, viszont ahhoz képest csak 68 kg vagyok.

A Refluxal kapcsolatban, ez tud rosszabbodni? Kell menni orvoshoz? Magátol meggyógyulhat?

2017. máj. 18. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Van amikor gyógyszert kell szedni rá és elég szigorú a diéta, nem ártana kivizsgáltatnod, hogy valóban reflux okozza-e.
2017. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!