Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lenne egy kérdésem. Kb tavaly...

Lenne egy kérdésem. Kb tavaly augusztusba kiderült hogy a pajzsmirigyem nagyobb a kelleténél, mikor kell orvoshoz fordulni vele?

Figyelt kérdés
és tegnap tőrtént egy olyan hogy mintha valami elnyomta volna a torkom vagy nem is tudom es elkezdtem kohogcsélni mert maskulonben meg fulladok:/ 2x volt a masodik kb 2oramulva jott elő de a masodik nem volt olyan rossz mint az első szerintetek köze van a pajzsmirigyhez? És mikor kell ezzel orvoshoz forduli vagy esetleg ne foglalkozzak vele?
2017. máj. 16. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég nagyra megnő a pajzsmirigy, akkor bizony eltolja a légcsövet. Úgyhogy simán benne van a pakliban, hogy a kettőnek van köze egymáshoz.

Pajzsmirigy betegséggel endokrinológushoz vagy diabetológushoz tudsz elmenni. Esetleg első körben háziorvos.

2017. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Mindenkeppen foglalkozz vele, a tunetek pajzsmirigy eredetunek tunnek. Meg a honapban probalj elmenni orvoshoz, az egeszseged nem jatek!
2017. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Saját megnyugtatásodra menj el orvoshoz, mondd el a diagnózist és az új tüneteket.

Az orvos tudja csak, hogy indokolt-e a félelmed.

2017. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! De megprobálok minnél hamarabb elmenni az orvoshoz, mert most jelenleg külföldön tartózkodom 5 hónapja, és egyébként mikor kiderült ez a betegseg, akkorel mentem hazi dokihoz és egy szót nem mondott rá ..
2017. máj. 17. 06:57
 5/5 A kérdező kommentje:
De azt hozzá teszem még hogy nem latom nagynak, vagyis nem feltünő egy picitsem
2017. máj. 17. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!