Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már valakinek ilyen...

Volt már valakinek ilyen problémája, végbélrepedés/ gyulladás terén?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom ota vannak végbélrepedési problémáim. Gyakran berepedt de együtt birtam/birok élni vele. Azonban kb másfél hónapja, folyamatosan ilyen enyhén ég a végbelem. Voltam gasztronál, megvizsgálta mondta megvsn picit marodva a nyálkahártyám,bés mondta kezeljem neugranormonnal (végbélgyulladás jellegű). Nah kb 2 hét alatt semmit srm változott. Liszt érzékrny nem vok srmilyen allergiám nincs voltak étel allergia tesztek. (Sok folyadékot iszom, mozgok rendszereseb, rostban gazdagon rszrk) Most azon gondolkodtam még bepantent kiprobálom. Semilyen vérzésem nincs, széklet rendbrn, székelés után nagyon ég, kis fürdövel csillapodik és enyhén érzem egész nap. Mit tanácsoltok még ? Tervezek vissza menni csak másfél hét mulva. Sajnos picit azért ront valamelyest a kedélyállapotomon fokozott égés. Elöre is köszi a válaszokat.

2017. máj. 18. 20:01
 1/3 A kérdező kommentje:
És gyakran van olyan székelésrm mintha, chili paprikát üritenék. Közbe meg nrm eszek erőset. Olvastam ez lehet felszivodási zavar. De volt gyomor tükrözésem szövet tan és minden negativ. Allergia tesztekre is. Gyomor ideg állhat háttérben ?
2017. máj. 18. 20:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, menj vissza korábban a gasztroenterológushoz. Ez nem egy szimpla felmaródásnak tűnik.
2017. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,még azt elfelejtettem hogy közbe volt egy húgy uti fertőzés félém is, arra kaptam antibiotikumot 10 napig szedtem és elmúlt. De olvastam hogy ha végbélgyulladás is van arra is antibiotikumot írnak, de sajnos nekem ettől sem múlt el pedig nagyon bíztam benne :S
2017. máj. 18. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!