Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epstein-barr vírus okozta...

Epstein-barr vírus okozta torokfájást mivel lehetne enyhíteni?

Figyelt kérdés
Cataflam gyakorlatilag csak a nyirokcsomófájdalmat enyhítti picit, a strepsils cukorka sz*rt sem ért, próbáltam a mézet az sem segített sokat. Esetleg valaki tudna javasolni valamit?

2017. máj. 19. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nem tudod! Több, mint 2 hétig is lehet szívni vele! Ajánlott az immunrendszeredet erősíteni és jó lehet máriatövis magolajat innod, hogy a májadat is védd!
2017. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát remélem már jobban vagy azóta, de másnak még jól jöhet.

Én most vagyok ebbe benne, és erre a torokfájásra annyi megoldást tudtam találni, hogy fújok rá tantum-verdét, az a mentoltól vagy nem is tudom mitől egy kicsit olyan mintha érzéstelenítené. Nem valami hosszútávú módszer egy-egy fújás, de számomra az a kis idő is felüdülés😅

2017. júl. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lidokain az, ami csökkenti a fájdalmat! Teljes átverés és nem ér semmit!
2017. júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nekem szólt? (2. vagyok)

Azt tudom, hogy nem fogja elmulasztani, de ideiglenesen jobb szerintem, orvost előtte megkérdeztem, azt mondta fújhatom.

Amúgy köszönöm, hogy felvilágosítottál, hogy a lidokain ami csökkenti a fájdalmat.

2017. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!