Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat szerintetek ilyen...

Mi okozhat szerintetek ilyen tüneteket? Csináltatnátok sürgős vizsgálatot?

Figyelt kérdés

Viszonylag fiatal vagyok, huszas éveimben járok, 2015-ben volt egy koponya ct-m. Ott végülis majdnem minden rendbe találtak, fejfájás is elmúlt, megszűntek a tünetek teljesen.


Szoktak fejfájásaim lenni, de nem az a nagyon görcsös szétrobban a fejem belepusztulok. Inkább ilyen szúrások, tompa fájdalom. Nem produkálok ilyen reggel jövő rendszeres erős fejfájást ami később csökken amit leírásokból lehet olvasni.

De van szédülés, gyengeség érzet, és egy ideje 1,5 hete elkezdett zsibbadni a nyelvem.


Neurológus annyit mondott, ha hozzá jön még valamilyen egyéb tünet Dél Pesti SBO az nem tudom mi, de elvileg aznap csinálnak nekem egy koponya ct-t. Sajna kontrasztanyag érzékeny vagyok.


Mri-re van beutalom, május 27-re. Ezt kéne kivárni, de néha ijesztő várni, de neurológus szerint érdemes persze rám bízza. Ugye kontrasztanyag nélkül ct nem feltétlen lát mindent amúgy se...


Aluszékony vagyok, nagyon sokszor álmos. De amúgy mikor vizsgálja mennyire tudok figyelni, mindig nagyon pontosan követem az ujját.


Milgamma neurot ajanlott nekem legutóbb. Ő egyébként megvan győződve, hogy stressz okozza mindezt nálam. Bár én erősen kétlem, persze szombat ugyis minden kiderül.


Szerintetek? Szombatot pedig ti is megvárnátok ha nem jön valami nagyon súlyos másik tünet ugye?


2017. máj. 21. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Vérvizsgálaton voltál? nem vagy vashiányos? nekem akkor szokott hasonló lenni...
2017. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!