Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a Tiapridalról és a Frontin0,5 ről mert mind2őt szedem és le akarok szokni róla?

Figyelt kérdés

Idegösszeroppanásom volt autó baleset, apám agyvérzést kapott daganatra műtöttek 2 szer is ezekre írtak nekem Frontint 0,5 öt,Tiapridalt 100mg,Xanasz-ot.

Xanaxról már leszoktam nagy szendvedések árán.

De a Frontinról meg a Tiapridalról nem tudok.

Ha abba hagyom rögtön gyors a púlzusom nem kapok levegőt izadok remegek és álmatlanságom van nem tudok elaludni és halucinálok is meg ájuldozok. Hogyan lehet leszokni róla szépen lassan folyamatosan? Olyan emberek segítségét kérem akik már letudtak szokni róla,egyébb tapasztalatokat is elfogadok. Segítsetek mert nagyon rossz nekem ! Előre is köszönöm ha segítettek.



2017. máj. 21. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
keress fel egyszphihológust
2017. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Xanax és a Frontin egy és ugyanaz. Tehát nem szoktál le a Xanaxról, csak más néven szeded.
2017. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Tiapridal mellékhatásait olvasd el, talán ez segít a leszokásban.
2017. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!