Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy mégis a tüdőmmel...

Lehet, hogy mégis a tüdőmmel lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hónapja vettem észre, hogy ha nem egyenes tartom a hátam, hanem be vagyok görnyedve és nagy levegőt veszek, akkor feszült a bal lapockám alatt egy tenyérnyi részen a hátam. Más pózban nem. Kenegettem Flectorral, kicsit jobb lett, de mivel nem múlt el, elmentem a háziorvoshoz. Meghallgatta a tüdőmet, aztán izomlazítót írt fel. A helyzet annyit változott, hogy már nem egy tenyérnyi részen feszül a hátam, hanem egy ötforintos nagyságú pontban szúr. De továbbra is csak nagy levegőre és csak bizonyos pózban (ha egy minimálisan arrébb mozdulok, már nem). Szerintetek ez mi? Kicsit aggaszt, hogy nem múlik el? Tüdőrák?

2017. máj. 21. 17:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát ha egyenes a hátam, nem érzem, de minél jobban görnyed, annál erősebben fáj.
2017. máj. 21. 17:13
 2/5 anonim válasza:
Röntgent csináltatok már ?
2017. máj. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most várom az eredményét. A masszőröm tanácsolta, hogy csináltassam meg. A háziorvos izomlazítót írt fel és ha nem múlik, reumatológiát javasolt. Ezt azután mondta, hogy meghallgatta a tüdőmet.
2017. máj. 22. 20:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Tök negatív a röntgen.
2017. máj. 27. 11:26
 5/5 anonim válasza:
annak örülök ,hogy negatív mentetek további vizsgálatra ?
2017. jún. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!