Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepszia gyógyszertől...

Epilepszia gyógyszertől fájhat a hasam?

Figyelt kérdés

Eddig 2 gyógyszert kellett 1 nap bevennem, most már 5 darabot kell. Erősebb tablettákat kaptam, mivel eddig is voltak kis rohamaim és volt 1 nagy, ezután mentem kivizsgálásra.

Reggel ugyan azt veszem be amit eddig, de 1 helyett most 2-t + az újat. Este ugyan azt veszem be amit eddig és az újat. Ráadásul fogamzásgátlót is szedek, tehát naponta 6 tablettát... Lehetséges, hogy most ettől fáj a hasam? Nem, nem lesz meg a bajom, kb 1 hete múlt el. Az új gyógyszereket is 1 hete szedem. Első 2 napon reggel csak 1 gyógyszert kellett bevennem, nem kettőt, hogy "szokjon hozzá a szervezetem".



2017. máj. 21. 19:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy több napja fáj. 17/L
2017. máj. 21. 19:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztatóban benne van
2017. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az gyógyszert felíró orvostól kell tanácsot kérned. Lehet kapsz valami savcsökkentőt, vagy váltanak gyógyszert. Addig pedig jó sok vízzel, vagy kamilla teával vedd be az epilepszia gyógyszert. A fogamzásgátlót lehet le kellene váltanod más védekezésre. Ennyi gyógyszer nem tesz jót a szervezetednek.
2017. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Cseréltek gyógyszert, egyenlőre nincs fájdalom.
2017. jún. 18. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!