Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg annyit ront a cukor a...

Tényleg annyit ront a cukor a hasmenésemen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma megyek majd orvoshoz, egész hétvégén heveny hasmenésem volt, mér kb semmi szilárd nem jött ki, mintha a végbelemen is pisilnék. Elég savas hatású, ami még kellemetlenebbé teszi. A lényeg, hogy csak kekszen és teán élnék, de a teát nem tudom üresen meginni. Olyan nagy baj, ha hozzáteszek egy-két kiskanál cukrot?

2017. máj. 22. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tegyél hozzá! Semmit se! Az orvos majd ma úgyis megmondja, de jobb kerülni, mint aztán olyan helyen leszel ahol nem tudsz kimenni a mosdóba és ... :/
2017. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Ilyenkor mindig normális teát iszom, cukorral és citrommal. Ettől nem leszel jobban beteg.
2017. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) sajnos ha cukor nélkül iszom, akkor is ugyanúgy megy a hasam.
2017. máj. 22. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, annyit ront. Valamilyen baktérium okoz hurutot és baktériumok kedvelik a cukrot, azzal csak gyorsabban szaporodnak. Az ilyen hasmenést széntablettával és Bolus adstringenssel lehet hatásosan kezelni, ezeknek ott kell lenni a házipatikában.
2017. máj. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, imodium van itthon, a másikról nem is hallottam. Ez magyarul van, vagy valami orvosi szaknyelv? Mert jelenleg Németországban élek. De végülis az orvos majd ajánl vanamit mellé :)
2017. máj. 22. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:
sima vizet kéne inni és sok széntabletta
2017. máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!