Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Egy sima...

Mi lehet a bajom? Egy sima kis vírus vagy kicsit komolyabb?

Figyelt kérdés
A torkom nagyon kapar, ég és egyszer fázok máskor meg majdnem megsülök, sokszor folyik az orrom olyan víz szerű válladék jön belőle, és nagyon szédülök is. Ágynyugalomra lenne szükségem, vagy valami gyógyszerre? Hideget se ettem sem ittam, az évben még fagyit sem ettem. Holnap suli van, és azért kérdem mert nem nagyon akarok hiányozni, csak zavar ez a nyavaja.

2017. máj. 23. 19:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon remegek is.
2017. máj. 23. 20:00
 2/8 anonim ***** válasza:
A vízszerű váladék,valószínűleg a nátha előjele.Szerintem beteg leszel,majd holnapra kiderül.
2017. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, és az gáz ha hetente kb 2-3 szor vérzik az orrom, de csak a jobb oldali orrlyukam
2017. máj. 23. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasonló tünetekkel vagyok itthon, nekem doki egyszerű torokgyulladást mondott, amivel két nap múlva sulizhatok... Ez volt tegnap reggel, azóta semmit nem javult. Mondjuk nálam feltűnő volt még a gyengeség is. Egyél C vitamint, és vegyél be torokfertőtlenítőt is, az segít a torokfájáson.
2017. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínüleg torokgyulladás. Igyál sok folyadékot és cegyél be valami gyulladáscsökkentőt (pl cataflam)
2017. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De csak orrfújásnál vérzik egy kicsit?

Vagy rendesen ömlik beőle?

2017. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nátha esetén sokaknál előfordul orrvérzés, de ha anélkül is sokszor vérzik, akkor mutasd meg gégészeten, lehet egy ér a ludas az orrodban.

Torkodra vegyél szopogató tablettát.

2017. máj. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Általában elől vérzik az orrom, mert néha belenyúlok kitörölni az orrlyukam, mert vizes az orrfolyásom, és akkor néha véres a zsepi is, meg anélkül is szokott vérezni.
2017. jún. 6. 05:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!