Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Övsömörrel miért kell kórházba...

Övsömörrel miért kell kórházba feküdnöm?

Figyelt kérdés

Ma voltam bőrgyógyásznál, övsömöröm van. Holnap be kell feküdnöm kórházba. Miért kell ilyennel befeküdni? Ezt az nélkül nem lehet kezelni valami kenőccsel vagy gyógyszerrel?

Kórházban mire számítsak? Kapok infuziot vagy mit fognak csinalni?

Csak azert krdezem, mert meg sosem voltam korhazban beteg ként!



2017. máj. 24. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Sose hallottam még ilyet hogy ezzel kórházban lenne valaki :o
2017. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Az övsömör önmagában nem betegség, hanem tünet. Azt jelzi, hogy valamilyen vírus megtelepedett a gerincvelődben. (Leggyakrabban a bárányhimlő vírusa.) Ennek az elpusztítása nem piskóta. Jobb, ha folyamatosan kontroll alatt tudnak tartani. Arról nem is beszélve, hogy rendkívül ragályos, és a fertőző osztály lakója leszel.
2017. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát erre én sem számítottam! Nem is értem, hogy miért! :( remélem hamar hazaengednek!
2017. máj. 24. 22:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként megvannak dagadva a nyirokcsomóim, lehet azért küldött be. Mire kell számítanom? Milyen kezelések lesznek? Mennyi ideig tartanak bent?
2017. máj. 24. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:
A fertőzőn kb 2 hétig. Hogy utána a belgyógyászaton bent fognak-e még, azt majd akkor döntik el.
2017. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi volt veled végül?
ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!