Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért szédülök állandóan,...

Miért szédülök állandóan, amikor felállok?

Figyelt kérdés
Nagyon szédülök, kb 15-20másodpercig. Meg is kell kapaszkodnom.. a fülem is sokszor csöng :(

2017. máj. 26. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Alacsony a vérnyomásod. Illetve leesik hirtelen, amikor leülsz, guggolsz, fekszel, stb. Nem tudom hány éves vagy, fiú/lány, sok mindentől lehet.
2017. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16 évesen nálam is jelentkezett ilyen tünet. Egy csomó vizsgálatot végeztek, de nem találtak semmit. Kb. egy év alatt elmúlt, azóta sincs semmi bajom.
2017. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen kamaszkorom ota, allandoan vizsgalgattak evekig, de nem talaltak semmit. Annyit tudsz tenni, hogy lassabban kelsz fel meg sokat iszol. A fekete meg a zold tea is jo, mert emeli a vernyomast, de nem ugy mint a kave, hogy megdobja es hirtelen leesik, aztan meg meg rosszabbul leszel, hanem olyan szepen kimeletesen. Nekem napi 2-3 bogre tea is sokat segitett.
2017. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
19 vagyok, a vérnyomásom rendben van, voltam 24órás mérésen is vele.
2017. máj. 26. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg neurologian jartal mar?
2017. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aha.

Csináltak pár vizsgálatot.

Olyat, h egyszerre kellett emelnem a két lábam, megfogni az orrom, vicsoritani, megemelték a fejem és kb ennyi, ezek alapján minden rendben

2017. máj. 26. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy kicsi a szívem, tekintve, hogy magas vagyok és viszonylag vékony. 19 évesen még el is ájultam egyszer a villamoson, de nekem is mindig megvolt az, hogy ha hirtelen felállok, megszédülök.
2017. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok, nekem is van ilyen szédülésem, bár én pl. guggolni nem bírok. Alapvetően alacsony vérnyomású voltam, míg el nem kezdett ugrálni.

A neurológián az egy alap teszt, ha azt tudod, akkor működsz rendesen :-).

Nem vagy véletlenül vérszegény? Vashiányos vérszegénység? Vas rossz hasznosítása? (Vaskötő kapacitás). Nekem ez mind megvolt. A menses pedig nyilván nem tesz neki jót :-(.

2017. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!