Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A Bipoláris affektiv depresszi...

A Bipoláris affektiv depresszió gyógyítható véglegesen?

Figyelt kérdés
2007 ben sírógörcseim és öngyilkossági gondolataim voltak, mert 5 év után elhagyott a barátnőm egy milliomos india férfiért, nem volt neki elég havi 400.000 ft ,szedtem több féle gyógyszert rettenetes mellékhatásokkal, míg el nem költöztem Franciaországba. Az ottani doki adott egy gyógyszert , a neve Fluoxatin 20 mg tabletta,azt mondta a betegek 30% teljesen meggyógyulhat ettől a gyógyszertől 6 havi szedés után , de minimum 5 évig tünetmentes lehetek. Most abbahagytam a szedését 5 hónap után mert szexuális zavart okoz, most jól vagyok, de nem tudom meddig marad ez így...( 1 hónapja nem szedem) ,de a rivotrilt nem tudom abbahagyni, különben remegek és ideges leszek belűlröl, nem agresszív csak feszült. Kérlek ha van orvos vagy beteg közöttetek, várom a válaszokat, köszönöm!

2017. máj. 29. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógyítható, ha gyógyszert is szedsz, pszichoterápiára is jársz és életmódot is váltasz. Ebből kettő stimmel, jó úton jársz. A legjobbakat!
2017. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem járok pszihoterápiára, magamat kontrollálom!
2017. máj. 30. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2020. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!