Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baja a beleimnek?

Mi lehet a baja a beleimnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 20 éves srác vagyok és problémám van a beleimmel. Szeretnék rájönni hogy pontosan mi is a bajom és hogy hogyan tudnám orvosolni. A problémám az hogy nagyon nehezen tudok székletet üríteni, nagyon sokáig kell hozza erölködnöm illetve "az eleje könnyen kijon" de nagyon nehéz befejeznem (van mikor be sem tudom fejezni inkabb pár ora elteltével elmegyek mégegyszer wc-re) ez akkor is így van ha hasmenésem van. A székletem lágy. Emellett rengetegszer szellentek es nap közben kvartyog a gyomrom vagy a beleim. És van hogy ha wc-zés közben elkezdem nyomkodni a hasam alját akkor hangosan hallom a kvartyogast illetve olyasmit mint ha valami "lé" mozogna benne. Úgy röviden ennyi. Remélem tudtok segíteni válaszotok várom és előre is köszönöm.

2017. jún. 4. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi baj teso ez mindenkivel elofordul, annyit tudok ajanlani, hogy menj be a boltba es emeld le a huto reszlegrol a mizo kakaos italt. Na hallod az kiurit ket alkalom alatt. Nem akarsz majd wc re menni tobbet. Mikor parszor megmergeztek valami xarral, pl rossz hus vagy hal, ittam ilyet es egybol atment rajtam az egesz. Probald ki. Ahogy mondjak mereg ellen a mereg a gyogyszer. Sok sikert a tronolashoz. :D
2017. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Haha hallgatok rád hátha beválik :D

Kösz tesó pacsi!

2017. jún. 5. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!