Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérplazma alkalmassági során...

Vérplazma alkalmassági során biztosan kimutatják ha HIV pozitív az illető. Illetve mennyi idő szükséges a biztos eredményhez? Hogyan zajlik ez az alkalmassági? Mennyi vért vesznek, milyen vizsgálatokat csinálnak?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem altalaban 3 honap- fel ev a lappangasi ido szoval ha az aktus ota biztosan eltelt ennyi, akkor biztosan kimutatja. Egyebkent nem.
2017. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne így akard megtudni, hogy megfertőződtél-e.
2017. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Eleve nyilatkoznod kell róla, hogy van-e gyanúd a betegségre. Ha ott hazudsz, akkor ne csodálkozz ha feljelentenek.

Vannak anonim HIV szűrések, inkább oda menj.

2017. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat nincs joguk feljelenteni.egyebkent meg a hiv szures rengeteg penzbe kerul es halalba alazzak az embert (Y) ugyhogy en oda biztos nem megyek
2017. jún. 6. 20:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Nevetseges lenne ha ezert feljelentenenek mivel ennek a betegsegnek nincs tunete igy az ember nem tudhatja hogy beteg es nem gyanusitgathatnak azzal ha megis beteg az ember hogy de o tudta,tudta csak direkt nem mondta el (Y) meg sajnos barki elkaphatja,nem kell ahhoz nem is tudom minek lennie,meg akkor is lehet ha megbizik a masikban.mondjuk az az igazsag hogy engem valoszinuleg megeroszakoltak de nem mentem feljelentest tenni mert az orvos is megalazott ugyeleten es nem vartam ki vegul hogy megvizsgaljon es egy ilyen esemeny utan az ember csak szeretne vegre elfelejteni mindent.
2017. jún. 6. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Az alkalmas donor verplazmaja fel evig van karantenban es minden centi nyomonkovetheto a ferezistol a fagyaszrokamraig. Pont azert, hogy ha ujra ad plazmat es kimutatjak barmelyik virust, megsemmisitik az egeszet. Nem jelentenek fel senkit.
2019. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem jelentenek fel. És igen nem csak HIV tesztet csinálnak hanem hepatitisre is
2020. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kamu h megeroszakoltak!

Szegyebled h honmmo vagy aztan van fu meg fa!

Liberalis szarkupac

2020. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem jelent fel senki. És igen Hepatatitis C-re is megnéznek HIV-re is.
2020. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!