Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyogyithato a panikbetegseg?

Gyogyithato a panikbetegseg?

Figyelt kérdés

2017. jún. 14. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Kiválóan. Csak időben el kell kezdeni a kezelését, és végig is kell csinálni. Így kb 3 hónap...
2017. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem mar 1 eve van,gyogyszerek pszichologus de semmi
2017. jún. 14. 20:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen!Erős gyógyszerekkel csak a tünetek vannak elnyomva. Hosszas pszichoterápiával, gondok feltárásával, és megoldásával, életmódváltással, sport, relax, munka, és/vagy párcsere beiktatásával tökéletesen meggyógyítható! Nem 2 nap alatt, de ha valaki rászánja az időt/fáradtságot még magát is meg tudja gyógyítani! Súlyos pánikbeteg voltam, sokat szenvedtem, gyakran utaztam rohammentővel, de hónapok óta nem volt semmi bajom. Sajnos nem tudom 5 sorban elmondani, amit én 15 év alatt tanultam meg. Szívesen megtenném, de még címszavakban is oldalak lennének.
2017. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2017. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lennart Bedrager válasza:
Nem.
2017. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen gyógyítható. Ne gondold, hogy csak az orvosok tudnak a gyógyszereikkel meggyógyítani. Sajnos magadnak kell akarni a gyógyulást.
2017. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nem megy 😢 vissza ter folyton. Szedulok allandoan
2017. jún. 14. 21:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Kognitív viselkedésterápia, klasszikus pszichoterápia, megfelelő relaxációs formulák elsajátítása mind segíthetnek. Egyik sem egy hét alatt fog eredményt hozni, hanem alsó hangon is hónapok alatt. De megfelelő segítséggel mindenképp kordában tartható.
2017. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

A pánik egy irracionális félelem. A kiváltó ok elfedésére önvédelmi reflexként jön létre. A múltban gyökeredzik, és feltehetően a tudattalan raktározza. A gyógyszerek nem képesek felszínre hozni, pedig a kényszer érzés megszüntetéséhez ez kell. A terapeuta személye, egy a beteg érzete szerint bizalomra érdemes, és olyan személy, akire fel tud nézni megfelelő terápiával felszínre hozza a kiváltó okot.

A gyógyszerek maximum olyan állapotot segítenek fenntartani, ami a társadalom számára normálisnak tűnik.

2017. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 minecraft2 ***** válasza:

Én azt mondanám nem gyógyítható, mivel nem is egy betegség. Csak valami amit csinálsz az elmédben. Egyfajta kondicionáltság.


https://www.youtube.com/results?search_query=bentinho+massar..


Remélem tudsz angolul :D Na ezt jó sokszor meg kellene hallgatni és átgondolni. Gondolj bele mennyire igaza van, nekem is volt fóbiám és mi az alap dolog amit teszünk? Utáljuk, elutasítjuk, fuj, nem akarom érezni, hagyjál békén, akadály. Egyszer elképesztően berágtam a fóbiára, nagyon sokat mérgelődtem miatta. Mi történt? Felerősödött! De már olyan szinten h még munkába sem tudtam elmenni. Attól félünk ha harcolunk ellene akkor velünk marad, de amint láthatod harccal nem érünk el semmit.A videóhoz talán annyi kiegészítést tennék hogy maga az érzelem az nem negatív (igen, okozhat borzalmas dolgot, de valaminek az eredményekképen jött létre ez az érzelem ne az érzelmet okold, ne lásd rossznak hanem pont ellenkezőleg lásd jónak, lásd izgalmasnak megtapasztalni a testedben, ez nem is olyan szörnyű, azért szörnyű mert rossznak látjuk. Persze értem én ha épp olyan téren gátol téged a félelem ami jelentős hatással van az életedre ez nehéz tűnhet lehet de meg tudod oldani).


Ezen kívül megoldások pszichoterápia, de jobb megoldásnak találom azt ha ehelyett faster eft terapeutát keresel (facebookon vannak magyar fast EFT oldalak ott is tudsz keresni, kérdezni).

2017. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!