Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » GANGLION- Milyen módszer van...

GANGLION- Milyen módszer van a meggyógyítására?

Figyelt kérdés
2 éve alakult ki csuklómon,megerőltetéstől pihentetéstől krémektől, de még ultrahangos kezelésektől sem múlt el. Ezért műteni kellett,majd pár hét múlva kialakult újra. Akkor már nem akartam megműttetni újra. Pár hónap után véletlenül rá estem a kezemre és eltűnt róla. Olvastam is róla, hogy régen gumikalapáccsal ütöttek rá úgy gyógyították. De ez veszélyes mert csonttörés is lehet. Most már 1 éve megint kinőtt a kezemen. Most fekete nádalyatő krémmel kenegetem amitől egyáltalán nincs fájdalmam. Mennyire egészséges, hogy ez a zselészerű cisztás folyadék van a kezemen? Nem lesz ennek semmilyen következménye ha így hagyom a kezemet? Hogy lehet véglegesen eltűntetni műtét nélkül? Segítsetek.
2017. jún. 15. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Mutettel lehet veglegesen eltuntetni (ami sajnos nem mindig sikerul).
2017. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!