Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez aranyér lehet?

Ez aranyér lehet?

Figyelt kérdés
A napokban minden székeléskor pár csepp vér is jön a széklettel együtt, friss vér, gondolom végbéltájékról jöhet, fájdalom különösebben nincs, székelés közben van egy két húzó érzés, mitha feszülne valami, ez aranyér lehet? kenőcs jó rá?
2017. jún. 20. 15:51
 1/4 anonim válasza:
Mindenkeppen menj el beltukrozesre ,vagy legalabbis orvoshoz. Nem szabad azt mondani,hogy aranyer,barmi lehet a ver nem jatek. Bar,amig nem faj,addig nagy baj nem lehet,viszont ne varj ra!
2017. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ma megfigyeltem és a végbél záróizomnál van egy kis sérülés, és a széklet miatt ez mindig megreped és onnan jön pár csepp vér, hogyan tudom ezt elmulasztani? minden nap járok wc-re ezért van gond, nincs ideje meg gyógyulni, aranyeres kenőcs jó rá?
2017. jún. 21. 15:51
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nem is muszaj aranyeres kenocs sima borkenocs
2017. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fissura ani? szzékeléskor nagyon fájdalmas? nehezen gyógyuló sérülés. Székletrendezés segíthet. Menj proktológushoz szrintem

De 600féle ok állhat mögötte. Én a helyedben egy colonoscopiát bevállalnék.

2017. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!