Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetnek ezek daganatos...

Zengő07 kérdése:

Lehetnek ezek daganatos tünetek? Vagy alakulhat ki ezek szövődményéből?

Figyelt kérdés
Már régóta küszködök ilyen olyan problémákkal pl. emésztőrendszeri problémákkal, hasnyálmirigy problémákkal (ezek alatt azt értem hogy bármit eszek pl.: zöldség, gyümölcs, fehér kenyér, rozsos kenyér, glutén mentes kenyér,laktózmentes tej, cukormentes ételek tényleg bármit..nagyon puffad a hasam és iszonyuan fáj), refluxom is van, régebben székrekedésem, néha meg indokolatlanul hasmenésem. Néztek többször lisztérzékenységet de negatív viszont bátyámnak is csak 18 évesen mutatta ki a teszt hogy az és a felkaromon pöttyök vannak ami tudom hogy tünete lehet a coeliakianak. Ezek mellett kezelnek pajzsmirigy alulműködéssel, candidám van már évek óta és PCO-m (policisztás ovárium syndroma), plusz állandó folyásom (3évekb) ami régebben volt fehér is, sárga is és mostmár inkább barnásabb és állandóan átázok tőle menzeszem sosem volt rendszeres kb 1 évben 4-3x jön meg igaz még csak 17 vagyok de elősször 4 éve jött meg és azóta nem állt be és ha meg is van akkor is sűrű a vér és gyógyszer nélkül ki sem birom azt a 4-5 napot amig megvan, ezek mellett magas a ploraktinom is és kórosan D-vitamin hiányos vagyok és inzulin rezisztens (ami egyébként a családban apai és anyai ágon is nagyszülőknél is megvan). Mostani vérképemnél kiderült hogy vérzékeny is vagyok mert magas lett a plt-m, a súlyom nagyon ingadozó lett 2-3 éve hol feljön 10 kg hol lemegy és inkább hízékony vagyok a pajzsmirigyem is mutatja, és mindig is nagy sportember voltam állandóan edzettem, futottam és kezdtek tönkremenni elősször a térdeim aztán már a derekam is ugy hogy régen 10kmtől semmi bajom nem volt most 7km után 2 napig nem birtam járni mert azthittem széttörik a csipőcsontom annyira fájt és nem is múlt el még most 2 hét után is érzem plusz fáj a lábszáram is régen azzal sem volt semmi bajom..tudom sokminden összejött nekem ilyen fiatalom pont ezért kérném a segítséget mert minden orvos mást mond, 1000-nél jártam már nem volt 2 ugyan olyan szóval ha esetleg valaki tudna nekem segiteni nagyon megköszönném előre is köszönöm :)

2017. jún. 21. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármi lehet, meg neked eleve vannak már problémáid, amiket már megtaláltak.

A puffadás és a nagyon durva menstruációs tünetek, fájdalom utalhatnak nőgyógyászati problémára is. Pl. endometriózis, ciszta, mióma. Érdemes lenne egy nőgyógyászati kivizsgálásra, UH-ra is elmenni.

2017. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen most megyek majd rákszűrésre már nagyon rég menni akarok de sosem jött még össze de már ultrahangoztak is meg alulról és mondták hogy komoly gyulladások is vannal meg onnan jött a PCO-is stb..már 13 éves korom óta küzködök a női bajaimmal és nagy fájdalmakkal is jár..és pluszban már minden olyan betegség megtalált ami meddőséget okoz
2017. jún. 21. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!