Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bulimiás vagyok?

Bulimiás vagyok?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom a súlyommal küzdök. Már lefogytam egy egész embernyit és most már mindenki dícsér mennyire szép és csinos vagyok. Továbbra is figyelek az étkezésemre és tartom a súlyom. Évekkel ezelőtt kezdődött, hogy rám jött egy falásroham menstruáció előtt. Összezabáltam minden és bűntudatom volt. Meghányattam magam. Ez egy hónapban egyszer kétszer fordult elő de volt h egy évig egyszer sem. Több mint fél éve minden hónapban előfordul és pár hónapja minden héten. volt olyan hét, hogy minden nap. Már utáltam magam miatta. Ezért nem csináltam egy hétig. Pár nap múlva elkezdtem szorongni, (ez egy másik dolog miatt van, ezzel pszichologusnál is voltam) és azt vettem észre, hogy ha hányok akkor megnyugszok. Tisztában vagyok vele, hogy amit csinálok káros az egészségemre, félek, hogy eldurvul és bulimiás leszek vagy már az is vagyok. Visszafordítható még ez vagy már kezelésre szorulok?
2017. jún. 21. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezelés de sürgösen! Èn azt hittem,hogy megnyugtat,közben a gyengeségtöl nem szorongtam..Mire segítséget találtam,a fogaim tönkrementek,és összintén a bulimia anyagilag is tönkre vág.
2017. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget, amíg nem késő.


Ja és sport sport sport...

2017. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Gyógyult bulímiásként írok, nyugodtan írj rám és besélgethetünk róla, nagyon sok hasznos tanáccsal szolgálhatok!

2017. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!