Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan érthetném meg vele,...

Hogyan érthetném meg vele, hogy fontos a higiéna?

Figyelt kérdés
A családba sikerült behoznunk a szemölcsöt mint vírust, és most próbáljuk kiírtani. Nekem a talpamon volt és nagyon megszenvedtem vele több hónapig mire eltűnt (bőrgyógyász segítségével). Apának is van, és neki azt mondta a bőrgyógyász, hogy valószínűleg tőle kapta el mindenki. De őt ez egyáltalán nem érdekli. Nem figyel egyáltalán a higiéniára. Mezítláb járkál, nem csinálja azt, amit a bőrgyógyász mondott neki. Kb. leszarja. Azt nézi, hogy neki mi a jó. És ha neki most éppen az a jó, hogy megfertőzi a másikat, akkor azt teszi. Mi hiába figyelünk mindenre, hogy eltűnjön, őt ez nem érdekli. Nem tudom hogyan tudnánk megértetni vele, hogy soha nem fog neki elmúlni, ha nem figyel rá. Valaki tudna segíteni?

2017. jún. 23. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Neki elmúlt?
2017. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy neki még nem?
2017. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább vegyen fel vlmi papucsot
2017. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az összes itt válaszoló hülye. Egyrészt aki megkérdezi, hogy "neki elmúlt?", az még szöveget se tud értelmezni szerencsétlen. Sajnálom az itteni egyedeket, nem lehet túl könnyű az életük ilyen IQ szinttel.


Egyébként pedig egyik sem a probléma lényegét fogta meg. Mint ahogy kérdező sem és nem is fogja megérteni, különben ez a kérdés sem született volna meg...


Nem érti, hogy az apja egy koszos, undorító elhanyagolt f**sssz, és egyáltalán nem érdekli az, hogy hogy néz ki, mennyire igénytelen és mennyire teszi ezzel tönkre a családját is.


Akár még az egészségüket is.


Az apád kérdező bármennyire is fájni fog, de nagyon primitív igénytelen és igazából anyukádnak kellett volna már rég elválnia.


Na nem egy szemölcs miatt, mert az bárkivel megesik, hanem a lessszaró stílusa és igénytelensége miatt saját magával szemben is, és a családjával is.


Le merem fogadni, hogy anyádnak is úgy szól vissza, hogy ha normális nő lenne és nem egy elnyomott aki hagyja magát terrorizálni, akkor már rég lekevert volna jó pár pofont, aztán másnap szépen beadta volna a válókeresetet.


Bár nem hiszem, hogy apádban volt annak idején annyi gerinc, hogy anyádat elvette volna. Szóval tipikus élettársi kapcsolat csupán, ahol már gyerek(ek) is vannak.


Szomorú, hogy ilyen igénytelen lett a világ.

De amíg van ahol egy ilyen féreg is "elkél", addig lesz helye ilyen megalázó kérdéseknek is.

2017. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ez mind igaz, és tudom. De ettől még nem jutottunk előrébb. Nem tudom mit csináljak.
2017. jún. 23. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel te semmit nem tehetsz, menekülj ahogy tudsz és igyekezz majd minél hamarabb egy ilyen közegből eltiplizni és önállósodni..


Itt anyukádnak kellett volna lépnie. De ez a probléma apádnak nem probléma, úgyhogy semmit se tehetsz.


Ja, egy dolgot mégis: tűrtök.

2017. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!