Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha menstruáció közbe citrom...

Ha menstruáció közbe citrom levet iszok akkor előbb elmúlhat? Vagy mivel lehetne előbb "elmúlasztani"?

Figyelt kérdés
Egy hetes táborba megyek és ma jött meg. Mivel lehetne előbb elmulasztani hogy 25.-ére elmuljon, vagy max 26.-ár a?
2017. jún. 23. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok jártas a témában, de egy biztos : citromlétől egészen biztosan nem fog elmúlni, nem fogja sehogy sem befolyásolni a menzeszed. Esetleg tablettát tudsz rá szedni, de az nem ajánlatos, mert elég veszélyes. Én nyaraláson voltam így, kínszenvedés volt, de nem akartam tablettázni, mert annak komolyabb következményei lehettek volna.
2017. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem esik az eső és eső táncot járok, hamarabb fog újra esni?
2017. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
És ha eső KÖZBEN járom a táncot, akkor hamarabb eláll?
2017. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
nekem a citromlé és egyéb savas étel/ital csak eltolja, hogy később jöjjön meg, de ha már benne vagyok, akkor azon semmi se segít. miért? vízbe akarsz menni? arra ott a tampon. ha még nem használtál, kezd minivel, menszesz alatt úgysem lehet sokat vízben ázni, mire az megtelik, addigra ki is kell jönnöd.
2017. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!