Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fogyok akaratlanul?

Palika98918 kérdése:

Miért fogyok akaratlanul?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapban lefogytam 3,5kg-t, pedig egyáltalán nem akartam. Nem eszem keveset, csak kevesebbet, mint azelőtt. 1 év alatt sikerült felszednem 20kg-t, és most szép lassan vesztem el. Amugy pont 1 honapja csak keveset tornazok es abbahagytam a fehérjeszedést is. Nagyon ideges vagyok pszichologusnal is voltam meg vervetelen is, de akkoris fogyok. Segitsetek, lehet hogy komoly bajom van?

2017. jún. 24. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy probléma is okozhatja a hirtelen fogyást. Keress fel egy endokrinológust.
2017. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hasnyálmirigy, bélproblémák, bármilyen probléma emésztő szerveiddel, crohn betegség, rák stb
2017. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kevesebbet eszel és sokat stresszelsz, akkor is fogyhatsz. Persze egy kivizsgálás, vérvétel nem ártana, menj el hétfőn a háziorvosodhoz.
2017. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a 20 kiló plusz is akaratlanul ment fel? Örülj neki, hogy fogsz.
2017. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!