Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mekkora egy limfómás nyirokcso...

Mekkora egy limfómás nyirokcsomók?

Figyelt kérdés

1-1,5 centis nyirokcsomókat tapintok a lágyékhajlatomban. Doki megnézte, vett vért, plsuz volt ultrahang és pathológiás nyirokcsomó megnagyobbodás nincs.

Nagyon félek a Hodgin limfómától.

Fájnak, de szerintem attól hogy izomból nyomkodom őket

18F



2017. jún. 26. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is, ne nyomkodd! Hagyd békén őket.

Másodszor, már voltál kivizsgáláson, gondolom, az eredményeket várod, és ezért kérdezed. Meglehet, hogy csak egy sima gyulladás, fertőzés van a szervezetedben, lehet valami enyhe nemi úton terjedő betegség (akár nyilvános wc-n is elkaphattad). A leletek majd többet mondanak. Addig se aggódj, többet most nem tudsz tenni az ügyben. Jobbuást kívánok!

2017. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vérkép negatív. A lépem a májam gyönyörűek. Nincs lázam, se éjszaka izzadásom se
2017. jún. 26. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni..de ezek nekem is negatívak voltak.

Egyik tünetem sem volt.


Ne aggódj, figyelgesd h változik a mérete stb ha össze megy tuti nem az!

És ne nyomkodd, tapogasd de azt se sűrűn.

Mióta vannak ott?

2017. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-2 honapja
2017. jún. 26. 20:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ijesztgess csak, lehetetlen hogy negatív vérkép és UH alatt is legyen limfóma. Marhaság az egész. Haha :)
2017. jún. 27. 16:46
 6/6 anonim válasza:

Novemberben még nekem.is negatív lett az UH-is, vérkép is.

Tegnap már core biopsziát kellett venni és a kemót emlegetik limfóma gyanúja miatt :/

2018. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!