Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség, elhagyás,...

Pánikbetegség, elhagyás, összeomlás, öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok, ezért elhagyott a párom, mivel lassabban, és nehezebben veszem az akadályokat. Értelmetlenné vált az életem, és nincs miért/kiért küzdenem tovább. Olyan szinten nem szeretném folytatni az életet, hogy azt elmondani nem tudom. Szép szavakkal kezdte, hogy eljár velem orvoshoz stb stb, de ebből semmi nem történt meg, inkább elhagyott, mert számára ez nem élet, és hogy önsajnálatot folytatok szerinte. Szerintem meg csak félelmek közt élek, rettegek mindentől. Ma beadta a derekát, és szakított. Nem látok más megoldást, mint a halál. Nem elég a szakítás, az egyedüllét, a kín, de még az örökös rettegés/félelem is bennem van. Esélytelen az orvos, jártam már háromnál, és mind a három aberált volt velem szemben. Maximum befekvős orvoshoz mennék, ahol korházba mászkál be hozzám.. meghallgatja a hablatyot, és kb őrültnek titulál... ezt nem szeretném... de megoldható pár napig befeküdni így a kórházba, ahol nem zaklatnak és cseszegetnek? Max az orvos...

2017. jún. 26. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"és mind a három orvos aberált volt velem"


Persze. Csak te vagy egy helikopter.

Jól tette a fickó, hogy egy helikopter mellől elhúzott.

2017. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A jó hír, hogy simán be lehet feküdni a kórházba, akár a nyílt, akár a zárt osztályra 4-6 hétig. A rossz, hogy nem csak a hablatyot kell meghallgatni, hanem kötelező mindenféle terápiákra járni. Mindenben együtt kell működni az orvosokkal, és ha nem akarsz színezni, csoportfoglalkozásra menni, akkor haza küldenek. Tudnak segíteni gyógyszerekkel, és beszélgetéssel, de cseszegetni fognak. Nem is kicsit.
2017. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!