Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg mandulának lehet mellékh...

Beteg mandulának lehet mellékhatása börkiütés?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy sok mellékhatása lehet (hajhullás,izuleti panaszok) mig maga a mandula nemfáj. Tapasztaltatok már hasonlot?
2017. jún. 30. 20:45
1 2
 1/19 Dzseri ***** válasza:
nekem torokgyulladás miatt voltak kiütéseim
2017. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen nekem pont így volt. Fájtak a végtahjaim hullott a hajam és a végén már a gyomrom is. Az lett a vége hogy ki kellett venni a mandulámat
2017. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Egy kicsit orulok. Csalánkiütéseim lettek, szemeim dagadtak. Egy kicsit jobb már de verkep alapjan gyulladás van a szervezetemben. Nemfáj a hasam, csak nincs étvágyam. Izületeim picit fájnak,fáradékonx vagyok. Fogászaton voltam ott nincs gyulladás a következö a ful orr gégészet. Remélem meglesz az okozo
2017. jún. 30. 22:59
 4/19 Dzseri ***** válasza:
az esetek nagyrészében soha nem lesz meg az okozó, és a kiütések ahogy jöttek úgy majd el is tűnnek
2017. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a gondom évek óta.A z antibiotikumtól lehet kiütés.Én penicillin érzékeny vagyok.A fogaimmal nincs baj,többször vizsgálták a torkom,gégém...semmi sem derült ki.Jövő héten megyek megint gégészetre.Nekem ilyen a torkom,manduláim:

[link]

Mutass képet te is.

2017. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nekem semmim nem fáj, nem szedtem gyogyszert, egyik naprol a masikra lettem csalankiuteses. Harmadik nap elteltevel nagyon rosszul ereztem magam, korhazba mentem ahol azt mondtak allergias vagyok,fekudjek be. Onnan eljottem voltam etelintolerancia teszten,belgyogyasznal, aki mondta hogy verkep alapjan gyulladás. Fogaszaton mar voltam,nincs baj. Megyek fful orr gégészetre, nogyogyaszhoz,urulogushoz. Semmim nem fáj, max egy kicsit nehezen nyelek de eddig nemvolt baj a mandulammal, es nem is csunya. Tartok tole hogy minden,doki azt mondja hogy nincs baj.. orulnek ha kiderulne..
2017. júl. 1. 18:02
 7/19 A kérdező kommentje:
Nemtudom,hogy kell képet tolteni, a kiutésrol pedig tudnék... :(
2017. júl. 1. 18:02
 8/19 anonim ***** válasza:
Töltsd fel a képet a Képfeltöltés eu oldalra és a linket másold be ide. Ilyen egyszerű.Szeretném látni neked milyen a torkod,manduláid. Mennyi idős vagy? Lehet,érdemes lenne kivetetni a manduláid!
2017. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
2017. júl. 1. 18:48
 10/19 A kérdező kommentje:

[link]


22éves vagyok

2017. júl. 1. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!