Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy hete észrevettem, hogy...

Egy hete észrevettem, hogy remeg a kezem. Szerintetek mitől lehet? Részletesebben leírtam lejjebb a helyzetet.

Figyelt kérdés

Főleg bizonyos pózokban jelentkezik a remegés, de egy-egy apróbb mozdulatnál/mozgássorozatnál is érzem. Egy hete nem gyújtottam rá, előtte sokat dohányoztam, tekertem a cigit és amikor nyúltam a dohányért, akkor vettem észre, hogy mintha gyengébb lenne a tenyerem, és mintha remegnék. Ennek kábé egy hete. Minőségi éhezésről szerintem szó sincs, mivel elég sok vitamint szedek, szerintem a szokásosnál kevesebbet nem eszem, illetve napi 1,5liter folyadék is megvan. Most vagyok túl egy nagyon stresszes időszakon, de kétlem, hogy a remegés annak lenne betudható, hogy mostanában nagy volt az izgalom..Sokáig fent vagyok és általában d.u. 1körül kelek..ez lehet probléma?

Várjak az orvossal, és ha igen, mennyit?


2017. júl. 3. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:

A stressz lehet ennek az oka. De ugyanúgy a nikotin hiány is.


Persze akkor normális,ha tele van a pohár és azt viszed és akkor remeg.

2017. júl. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alkoholistáknál szokott ilyen jelentkezni, ha rájuk jött az ihatnékjuk.
2017. júl. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen és ha iszom, akkor el is múlik a remegés.. De azért alkoholista nem vagyok. Annyit nem ittam még.

Lehet, hogy a nikotin van a dolog hátterében, várok még egy hetet.:) Köszönőm a válaszokat!:)

2017. júl. 3. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!