Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet harmadik hete...

Mitől lehet harmadik hete hányingerem minden egyes nap?

Figyelt kérdés

Eleinte nem nagyon foglalkoztam vele, de most már annyira zavar, hogy dolgozni sem tudok miatta... Mamámnak és édesapámnak gyomorsav problémái vannak, gyanítom, hogy én is örököltem ezt a rendellenességet.


Az ő tüneteik a következők:

Ha olyat esznek, gyomor égés, stb... Mellkasi fájdalom (ritkán), és visszafolyik a sav a nyelőcsőbe, amire van gyógyszerük.


Az én esetem kicsit más. Nekem konkrétan semmi problémám nincs a 3 hete tartó mindennapos hányingeren kívül. A gyomrom nem fáj, de nagyon sokszor úgy érzem, hogy nem merem kinyitni a szám, mert annyira öklendezési ingerem van, félek, hogy elhányom magam.


Szerencsére eddig hányás még nem fordult elő. Illetve, egyszer majdnem, de akkor sem jött ki semmi. Ezek az öklendezések nem tartanak sokáig, csak 2-3 másodpercig és utána picit enyhül is ez az inger, de elképesztő nagy önuralom kell ahhoz, hogy ne kezdjek el öklendezni evés közben. Evés után, viszont TALÁN egy kicsit jobban vagyok.


Segítsetek kérlek! (Ma megyek szakorvoshoz ezzel, de gondoltam személyes tapasztalatokkal is meghallgatok, kinek mi használt ellene, stb...)

Nekem egyébként ez a betegség évente 1-2 hétre előjön, viszont szinte minden nyáron előjön, és általában nyár végéig elhúzódik...


Köszi a válaszokat!



2017. júl. 3. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt?
2017. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
xDDDDDDD Ne haragudj, csak azért nevettem jót ezen, mert mindenhol ezt olvastam. :D Az egyedüli gond ezzel viszont az, hogy férfi vagyok. :D
2017. júl. 4. 12:07
 3/5 anonim válasza:
Szia, azóta fejlemények?
2017. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi változás. Ugyanúgy érzem ezt az öklendezést kiváltó ingert... Voltam már mindenféle vizsgálaton, vérvételeken, de mindenki azt mondja, hogy gyomorsav, viszont ultrahangon meg nem mutattak ki semmi olyat, ami gyomorsav problémára utalna. Egyszóval kijátszottam az orvostudományt, és SENKI nem tudja megmondani, hogy mi lehet a bajom. Még a szakorvos sem biztos benne.
2017. júl. 16. 14:21
 5/5 anonim válasza:
Hasonló a tüneteim :/ végül mi lett?
2017. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!