Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyirokcsomó duzzanat?

Nyirokcsomó duzzanat?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy találtam egy kb borsó nagyságú nagyon jól kitapintható és jól látható csomót a hónaljamban. Egyik reggel felkelésnél észleltem, minden jel nélkül, először úgy gondoltam hogy csak valami megcsíphetett amig aludtam de most már kezdek megijedni. Nagyon picit pirosas ahol érzem és ha megnyomom fáj is egyébként nem is érzem. Az lenne a kérdésem hogy mi lehet ez és mi okozhatja? Mikor múlik el? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 3. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak szőrtüsző gyulladt be, pl ha borotválod, vagy valamilyen desodoráló szer miatt, jódozgasd 1-2 napig és ha nem múlik, menj bőrgyógyászatra.
2017. júl. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és magától mikor múlhat el?
2017. júl. 4. 21:03
 3/8 A kérdező kommentje:
kicsit utána olvastam de még mindig nem tudom mi lehet :( tünetei hogy kb borsó nagyságú ,pontosan a hónaljam 'közepében' van, pirosas ahol duzzadt, szabad szemmel is kiszemelhető nagyságú, kemény, tapintásra igen egyébként egyáltalán nem fáj, mozgatható. Kérem nyugtasson meg aki tud mert eléggé megijedtem hogy valami komoly :(
2017. júl. 4. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak.
2017. júl. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de akkor ha érintésre fáj akkor nem lehet daganat ugye? Olvastam hogy betegség vagy allergia hatására is kijöhet és eszembe jutott hogy nap allergiám van amitől fehér foltok keletkeznek a nyakamnál közel a hónaljamhoz és szinte pont egyidejüleg jelent meg a kettő. Ennek lehet valami köze hozzá?
2017. júl. 5. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, az a fehér folt más.
2017. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Huh, értem de ennek lehet valami köze hozzá? Csak mert az azért nyugtatóbb lenne.
2017. júl. 5. 15:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a jobb bikini vonalomnál volt, kb 5 év alatt eltűnt magától. Annak idején elmentem vele orvoshoz, kenegettem, de semmi nem használt neki, nemrég kerestem, de már nem találtam. Benőtt a szőrtüsző és az tömítette el.
2017. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!