Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan alakul ki a skizofrén?...

Hogyan alakul ki a skizofrén? És mitől lehet valaki skizofrén?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni,hogy én hogyan próbálhatnám ki a skizofrén állapotot. :)
2017. júl. 4. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard kipróbálni.

Legtöbbször veleszületett rendellenesség, ami orvosi kezeléssel szinten tartható. Nekem egy mérnök ismerősöm van, akit láttam a teljesen leromlott állapotában is, és láttam teljesen tünetmentesen is. Dolgozik, családja van, gyönyörű gyerekei. Már akkor gyönyörű felesége, lányai voltak, amikor a legrosszabb állapotban is volt, nem hagyták el, mellette állnak.

Ezzel nem igazán szórakoznék a helyedben, ne akarj megtudni ilyen állapotot! Mondjuk szerintem magadtól nem is tudnád előidézni.

2017. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valaki túl sokat lógott tumblrön. :D Ez kb olyan hülyeség, mintha azt mondanád, hogy szeretnél egy hétre rákos lenni. Wtf.
2017. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy régen néha beképzeltem lényeket,akik hozzám beszéltek,de most elmúlt. Vagyis egy részük. Viszont nem tartottam károsnak,mivel tudtam "Valakivel" beszélgetni. Az egyik ilyen volt Lucifer. :D És most azt akarom,hogy újra megjelenjen. Elsőre én is megijedtem,de utána hozzászoktam,és elkezdtem dumálni vele/velük.
2017. júl. 4. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem skizofrénia, hanem ökörködés, amit te csinálsz.

A skizo dolog eléggé le tudja húzni az embert.

2017. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó igen, mert annyira poén a hallucináció meg a paranoia.

Inkább drogozz, ha annyira érdekel, skizofrén nem leszel csak azért, mert visszamentünk 2007-be és emosat játszol.

2017. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!