Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Amíg nincs rendben a pajzsmiri...

Amíg nincs rendben a pajzsmirigyem addig felesleges a fogyásra számítani?

Figyelt kérdés

A TSH értékem 5,700 a referencia maximuma 4,000 a T4 meg T3 -al nincs probléma. Egyáltalán ez a minimális elváltozás hatással van rám vagyis gátol e a fogyásban, vagy csak a "krónikusabb" értékek számítanak ebbe.

Ma kaptam gyógyszert szedem is. Fogyózni is most kezdtem egy hete tudom ennyi idő alatt nincs változás de ez a minimális pajzsmirigy érték elváltozás befolyással lesz erre?



2017. júl. 6. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel a lefogyni való kilók évek hosszú során dekánként jöttek fel mindenkire, leadni viszont gyorsan és látványosan szeretné a többség, ezért a fogyókúra mindig is macerás. Általában 1 kg súlyleadás havonta az a mérték, amit még a bőr is tud követni, ha sportolsz közben eleget.

Egy hét alatt nyilván nem történt még semmi.

A pajzsmirigy hormonok valóban nagyban befolyásolják az anyagcserédet, és ezzel a fogyásodat is.

Ha minden értéked rendben lesz, akkor is lassú és kitartó folyamat kell legyen. Csak a rendszeres mozgás, és a folyamatos kalória deficit vezet eredményre. Szóval ha mondjuk 2300 kalória a napi életviteledhez szükséges energia, akkor a napi 2100 kalóriára való átállás hoz majd eredményt.

Nem csak a "krónikusabb" ételek számítanak. Minden nasi, cukros üdítő, édesség, minden feleslegesen bevitt kalória számít.

2017. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!