Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 18 évesen vastagbélrák?

18 évesen vastagbélrák?

Figyelt kérdés

Sziasztok néhány hónapja azt vettem észre hogy WC-zés után a papíron kis élénk piros pöttyök vannak...anya mondta h valszeg felsérthettem es ez el is múlt kb 1 hónapja friss folyékony vér volt a wc papíron de ez egyszer volt csak a piros kis pöttyök többször de nem állandóan sőt most pár napja is volt több piros cucc bár az nem oldódott fel vízben es hat nem folyekony volt szóval sz szerintem az előző napi dinnye lehetett :D múltkor paradicsommal is eléggé beparaztam...most voltam dokinal jogsihoz orvosi vizsgálat miatt es rákérdeztem erre is es adott beutalót kórházba h ott majd megnézik.

Tudom h a rákra kb 1 a millióhoz az esély de sajnos nem lehetetlen es a doki is azt mondta h valszeg aranyér...de addig is valaki nyugtasson meg eléggé hypochonder vagyok :D



2017. júl. 6. 13:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem leírni hogy amikor törlöm is látom a piros pöttyöket akkor szokott fájni a törlés
2017. júl. 6. 13:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel aranyered van (nem vagyok orvos, csak egy laikus.)
2017. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a végbélből történő vérzés sosem természetes, mindig ki kell vizsgálni. Valószínű csak aranyér vagy végbélrepedés, DE kell hogy lássa szakorvos! nekem volt a közvetlen környezetemben 17 évesen vastagbélrákos. mondjuk akkor megműtötték, bő 15 éve már, és azóta is boldogan él, egyetemet végzett, külföldön még tovább tanult, családja van...
2017. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. júl. 6. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet polip vagy aranyér is.

de lehet crohn vagy egyéb fekély is.

2017. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fizikális vizsgálattal az orvos megállapította hogy van enyhe aranyerem ami végülis jó mert valószínüleg ez okozza a panaszaimat de egy kicsit még aggódok Pénteken megyek gasztroentológiára
2017. aug. 14. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Hello

Mi a helyzet?


Kiderult mi okozta?

2021. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!