Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet tenni fülfájás ellen?

Mit lehet tenni fülfájás ellen?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra keltem fel, hogy fáj a bal fülem. Vagy elfeküdtem, vagy huzatot kapott. Ilyen fájdalomcsillapítót ajánlotok?
2017. júl. 10. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Fülészet.


Csak úgy, a semmiből jött, vagy már előtte is éreztél valami furcsát (pl. hogy bedugult)?

2017. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fülészet.
2017. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen vény nélküli fülcsepp van, az Otipax. Ha nem sgít, fülészet. A huzattól vagy a klímától nekem is szokott fájni.
2017. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Havasi kövirózsa csepp. Max 2-3 nap és rendbe teszi.
2017. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1: A semmibol. Nem volt elozmenye.
2017. júl. 11. 00:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Átmenetileg a meleg só (egy pamut zsákocskába varrva, sütőben megmelegítve, majd fülre téve) enyhítheti. De ez csak átmeneti javulást hoz, és egyébként sem biztos, hogy egyáltalán jót tesz, mert lehet, hogy az eleve gyulladt fület nem jó továbbmelegíteni... Úgyhogy fülészet mindenképpen.
2017. júl. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is az Otipax+fülészet kombót ajánlom, ebben a sorrendben.
2017. júl. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!