Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez alvászavar vagy valami más?

Ez alvászavar vagy valami más?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban előfrdult velem párszor, körülbelül két hetente, hogy éjszaka felriadok, nem tudom hol vagyok, azt érzem, hogy ki kell jutnom, tapogatom a falat, felhúzom a redőnyt... Ekkor ébredek fel, valószínűleg a hangra. Heves szívdobogás is társul ilyenkor mindezekhez. A legtöbbször az ágyamban állva a fallal szemben vagy térdelve ébredek fel. Szerintetek el kellene mennem orvoshoz? Csak párszor fordult elő, nem igazán mondanám még rendszeresnek, maximum 3-4 alkalomról van szó.

2017. júl. 10. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez először magadban kell keresned a válaszokat. Stresszes időszakodban vagy? Aggódsz vagy rágörcsölsz valamire? Mert nekem nagyon erre utaló jelnek tűnnek. Ha van valami ilyesmi, akkor próbáld magadban lerendezni, ha nem, akkor szerintem mindenképp keress fel egy pszichológust, ő segíthet megoldani. Hidd el, hogy általában az alvászavarnak (mert ez az) pszichés oka van.
2017. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kávé kóla energiaital? Mennyit fogyasztol?
2017. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem iszok se kávét, se kólát, semmilyen energiaitalt, még élénkítő teákat sem... egyébként most is éppen egy hasonló "kellemetlenség" miatt vagyok ébren... :(
2017. aug. 16. 00:22
 4/4 anonim ***** válasza:
A meleg hatàsàra mindenki rosszabbúl alszik egy tartós hidegfront segìthet rajtad de azért van valami lelki gond is a hàttérben valamit nem tudsz feldolgozni
2017. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!