Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan gyógyuljak ki ebből?

Hogyan gyógyuljak ki ebből?

Figyelt kérdés
Minden éjjel furán alszok,ezt mondják a szüleim, és már magamon is észrevettem. Elalváskor,amikor lehunyom a szemem,pár perc után a fejem elkezd rángatózni jobbra-balra,majd pár óra után a testem is. Voltam orvosnál,és beküldtek a neurológiára,aztán befeküdtem,de az orvosok sem tudják mi ez. És egyre durvább,így nem tudok aludni,mivel másoknak sem akarok ártani este. Semmilyen gyógynövény nem segített,sem nyugtató. Mit tegyek? Altatóba pedig nem megyek bele. Kérlek segítsetek!
2017. júl. 11. 16:41
 1/2 enes ***** válasza:
Hipnózis, meditáció. Ha az orvosok nem tudnak segíteni, akkor valami kevésbé kézzel foghatóhoz kell nyúlni.
2017. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mostanában elkezdtem meditálni,úgyhogy meglátom,hogy ennek milyen eredménye lesz :)
2017. júl. 11. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!