Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Rendszeresen ittam energia italt napi 3-4 dobozd is amibe +20% coffeinvolt és dohányoztam 10 éve! 23 éves fiu vagyok!

90 kilo vagyok napjozbe van hogy nem edtem semmit csak este de akkor sokat!

Napkozbe meg ha ettem akkor csak ilyen gyorsettermi kajat!

Aluljaroban dolgozom eladokent ahol nem mozgok sokat es reggel 9-20 ig h-sz ig 1 szabad napom van!

Ez mar kb 2 eve van! Csak azert irom le hatha koze van hozza!

Hetfoi napon elkeztem szedelegni mert ugy ereztem sok hellt ittam es nem edtem semmit szinte talan 1 pogacsat.

Kedden agyik pillanatrol a masikra megin rosszul lettem le ultem pihentem fel orat es jobb volt.

Szerdan is ram jott de ott mar annyira hogy magamra hivtam a mentot mert azt hittem összefogok esni!

Bevittek a honvedkorhazba ahol azt diagnosztizaltak hogy kivagyok szaradva! Es hogy azert volt rossz a vernyomasom azert estem majdnem ossze igyak sokat!

Aznap este olyan rosszul voltam azt hittem meghalok... ejszakai ugyelet es adtak nekem frontint amivel epp hogy eltudtam aludni.

Csutortok elmentem a haziorvoshoz o felirtnekem ilyen port amit vizbe kell keverni napi 4 tasak amibe benne vannak azok az asvanyok meg só ami hianyzik belolem!

Azota alig tudok enni valamit folyamatosan fajt a gyomrom es az utcan ugy ereztem mindig hogy ossze esek es meghalok! Ez ment szombatig! Vasarnap reggel bementem a honved korhazba megegyszer a surgosegire! 12-21 ig ott ultem!! At nezett a doki es mondta hogy mar szerdan kellett volna adni egy infuziot kiszaradasra szoval adott egy infuziot vert vettek es este azt mondta hogy verkep alapjan semmi bajom nincsen es hogy fiatal ember vagyok nem ejjelnappal dolgoznom kene hanem elnem olyat csinalni amitol jol erzem magam stb mennyek nyaralni meg ilyesmi mert hogy allitolag ez a sok szedules rosszullet az agyamban van..

Szerintetek mi lehet a bajom? Most megint csutortok van szoval 1 hetes az egesz es nem tudok enni faj a gyomrom perpillanat 3 napja kb egyedul vagyok ithon mert a parom is 9-20 ig dolgozik neha a baratommal elmegyek setalni de alig birok az utcan lenni a nagy melegbe most fogytam is 4-5 kilot es szinte mindig hasmenesem van. Az energia italt meg a cigit is leraktam szerdan a 3. Rosszulet utan miutan bevittek a korhazba...


Tud valaki valami értelmeset mondani nekem? Van koze az energia italnak vagy a ciginek vagy a kiszaradasnak mindehez? A gyomrom mintha folyamatosan gorcsbe lenne es emiatt enni se tudok


Bocsanat a hosszu regenyert csak probalom le irni reszletesen mi lehet a baj.. azt is mondtak menyek pszihologushoz..

Ha valaki nagyon ért ehhez privatba is irhatna pit tegyek vagy mi lehet a baj... tény sok stressz volt az eletmben ilyen fiatalon de nem ertem hogy van az hogy egyik naprol a masikra ez van...

Sziasztok!



2017. júl. 13. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszerűen hülye vagy
2017. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

koffeint és cigit minimálisra

ha már többször megállapították h ki vagy száradva akkor igyál sok vizet

2017. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a gyomrod nem tolerálta azt a sok energiaitalt.. Mert ugye abban a fő hajtóerő a cukor és sok sok cukor sok sok folyadékot igényel. Kerüld el az energiaitalt, igyál sokat, amikor estefelé nincs túl meleg menj egy kicsit sélálni. Egyél sok gyümölcsöt, elvégre nyár van. :D
2017. júl. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyertelmuen van koze, nem kerdes! Koffein es cigaretta es stressz es ossze-vissza eszel, plussz 11 oras műszakok... Nem a hosszu elet titka! Nem csodalom hogy rosszul lettel. Az energiaital NEM megfelelo folyadek! Nyilvan ki is szaradtal (nagy hősègek is voltak, gondolom eleg vizet sem ittal), a koffein jol kihajtott, lehet mar gyomorfekelyed is van arrol nem is beszelve, hogy ezek az energiaitalok ritmuszavarokat is okozhatnak... Ne tedd ezt magaddal! A szervezeted jelzi, hogy valami nincs rendben, vedd komolyan! Valtoztass az eletmododon! Ne igyal energiaitalt, egyel naponta legalabb 3x es napi 1,5-2 liter vizet igyal meg es ha lehet szokjal le a cigirol! Jobbulast!
2017. júl. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat nem iszom energia italt es nem dohanyzom mar 2 hete remelem nem is fogok!!

Kezdek jobban lenni de azert ki vizsgaltatom magam rendesen mar enni is tudok de nagyon sok a gyomorsavam es a mellkasom is faj neha de a sav lehet az oka utana olvastam az okozhat meg mellkas fajast!

Napi szinten meg elojon 1x2x rosszul let de mar nem ugy es ugy erzem kezdek jobban lenni! :)

2017. júl. 18. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
ezeken kívül segíthet még a rennie savlekötő, én azt használok
2017. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!