Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A hepatitisz C gyógyítható?

A hepatitisz C gyógyítható?

Figyelt kérdés
6 éves koromban, rosszul lettem a tetanusztól, és bevittek a kórházba, vért vettek és az eredmény kimutatta, hogy nagyon kis mennyisegben talaltak a virusbol a veremben, utana 3 napig bent tartottak, az első vervetel pozitiv volt utana az osszes tobbi negativ, es gyogyultnak nyilvanitottak de nagyon félek hogy visszajohet vagy valami szerintetek meggyogyultam orokre? 17/f

#gyógymód #betegség #hepatitisz-C
2017. júl. 15. 11:09
 1/4 enes ***** válasza:
100%
Szia! Benne van a válasz: [link] (ha szeretnéd leírom, de gondoltam, ha már ezzel állsz szemben, akkor szívesen elolvasod az egészet).
2017. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
El olvastam, azt írja hogy spontán gyógyul, de csak egy töredéke a betegek számának... Akkor én meg gyógyultam?
2017. júl. 16. 08:21
 3/4 A kérdező kommentje:
És az a leg ílyesztőbb, hogy tudom hogy fertőződtem meg... Kint játszottam, még kicsi voltam és egy szunyog rászált a kezemre de már előttem evett szerintem, én meg lecsaptam és ez kicsit idiótán hangzik, de mondtam neki azthiszed lophatod a vérem? És a szunyogot lefricskaztam, a verem meg cisszajuttattam a szervezertembe.... De amit írtál mi a lényeg belőle? Akkor meggyógyúltam, és nemkell tobbé emiatt félnem, ugymond"kész vége ennyivolt?" És amúgy nagyon szépen köszönöm a válaszod! 😊
2017. júl. 16. 08:26
 4/4 enes ***** válasza:
100%

Úgy fogalmaznék, meg van rá az esély, hogy meggyógyultál, de sosem szabad kizárni semmiben sem a másik lehetőséget. Én a helyedben rendszeresen elmennék orvoshoz -

bár ez akkor is szükséges lenne, ha nem lettél volna ennyire veszélyes beteg-, hogy megelőzzem az esetleges visszaesést. Nagyon sajnálom, mert szinte nem is tehetsz róla... Gyerek fejjel hogyan kontrollálnád?! Minden jót kívánok!

2017. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!