Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 5 napja benne a van a végbelem...

5 napja benne a van a végbelemben egy nagy kaki, mindig így megy ez, nem tudom kijutattni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 17. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, mozogj egy kicsit, és próbáld meg újra.
2017. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
vegyél be hashajtót
2017. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
pl dulcolax
2017. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 szamo77db ***** válasza:
Vagy igyál rendszeresen Igmándi keserűvizet. Reggel, éhgyomorra olyan 2 decit, langyosan. Ezt minden reggel, ezzel kezdd a napot. Nekem valamikor régen rendezte a dolgokat.
2017. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a sok gyümölcs vált be. 1 nap alatt már hatott
2017. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Menj el futni, nekem szokott hatni ilyen esetben :D


Ez nem vicc, a futás tényleg segít.


Mellé meg egyél sok gyümölcsöt.

2017. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Segít a mozgás, az olaj (egy evőkanálnyi olívaolaj megevése), ha sok folyadékot iszol (pl. a tej sokakat meghajt), de mivel már ilyen komoly helyzet van, szvsz glicerin kúppal legalább be kellene segíteni, ezt vény nélkül lehet a patikában venni.
2017. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

5 napos kakinál a futás már nem használ. Hashajtó, vagy lehet a gyógyszertárban kapni kúpot pont ilyen esetre. Ha sikerül kipréselni, utána teljes életmódváltás (mivel írod, hogy nem először fordul elő). Jöhet a sok rostos étel, a mozgás, a gyümölcsök. Ügyelj rá, hogy minden nap legyen székleted, mert ez hosszú távon csak ront a helyzeteden. Tapasztalat, működni fog.

Megijeszteni nem akarlak, de ismertem olyat, akiből ki kellett orvosilag szedni, annyira beszáradt. Renyhe a bélmozgásod. Hülyén hangzik, de igaz, hogy a vécé ülőkéje, vagy magassága-alacsonysága is megnehezíti egyeseknél a nagydolgot. Egy tanácsom még az, ha ez már annyira erőfeszítésedbe kerül, hogy sima vécén nem tudod kipréselni, guggolva próbáld meg. Akkor több erőt tudsz kifejteni. Tegyél magad alá sok-sok papírt, és guggolj fölé. Jobbhíján. De az előzőekben leírtakat fogadd meg, tényleg jó tanácsként írtam. Jobbulást!

2017. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 17. 15:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Glicerin kúp nekem segíteni szokott negyed órán belül.
2017. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!