Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez Hodgin-kór lehet?

Ez Hodgin-kór lehet?

Figyelt kérdés
Nyirokcsomókat tapintok a lágyékhajlatomban, nyakamban, fülem mögött. 2 hónapja voltam dokinál, megultrahangozta a lágyéki nyirokcsomókat, plusz vettek vért. nem találtak semmit. Nincs éjszakai izzadásom, nem vagyok lázas, nem fogyok. Állandóan nyomkodom ezeket a csomókat, folyton tapogatom. 1-1,5 centis csomók. puhák, nem domborodnak ki a bőrön, bőr alatt vannak. Egyik doki azt mondta hogy vékony vagyok, ezért simán ki tudom tapintani a felületi nyirokcsomóimat. 18/F

2017. júl. 17. 19:58
 1/3 A kérdező kommentje:
2 hónapja már érzem őket, sőt lehet, hogy már azelőtt is ott voltak, mert véletlen akadtam rájuk.
2017. júl. 17. 19:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondta, hogy nincs semmi bajod akkor nincs...velem is ez volt beképzeltem magamnak tüneteket aztán kiderült, hogy semmi komoly bajom sincs :)
2017. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk én elmentem magán orvoshoz is kivizsgáltatni magam a biztonság kedvéért, ha anyagilag megteheted akkor vizsgáltasd ki magad ott is.
2017. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!